3:1 na początek sezonu!

Meczem z UKS Gminy Brzeszcze nasze juniorki rozpoczęły rywalizację o Mistrzostwo II Ligi Małopolskiej Kobiet. Mecz zaczynamy od asa serwisowego, ale przeciwniczki nie tracą czujności (4:9). Dzięki bardzo dobrej odrzucającej zagrywce i dwóm asom serwisowym udało się dogonić wynik (14:15). Trzy bardzo dobre zagrywki drużyny z Brzeszcza i robi się nerwowo (18:23). As serwisowy i trochę sprytu naszych dziewczyn pozwoliły zbliżyć się do przeciwniczek (22:23), jednak to rywalki zwyciężają (25:27).

Drugi set to nasze rywali rozpoczynają asem serwisowym. Od początku to zawodniczki z Brzeszcza trzymały bezpieczną przewagę (7:13).  Dużo lepszy fragment gry naszych dziewczyn i jest już (13:15).  Kolejny as serwisowy naszych i mamy pierwsze prowadzenie w tym secie (18:17). Końcówka bezsprzecznie należała do nas (25:22), dzięki temu wyrównujemy wynik meczu 1:1.

Mamy pierwszy blok przy wyniku (5:9). Skuteczny blok i odrzucająca zagrywka, a przede wszystkim bardzo skuteczny atak, dają nam prowadzenie (17:16). W końcówce znów trzymamy się bardzo blisko (21:22).  Skuteczny blok i nie pozwalamy zakończyć jeszcze tego seta (23:24). Świetna gra w końcówce naszych juniorek i w secie na przewagi wygrywamy (28:26).

Na początek czwartej partii (1:0), zaczynamy mamy nadzieję ostatniego seta. Bardzo dobry początek (5:2). Dziewczyny stawiają blok nie do przejścia (13:8). Czwarty set to całkowita dominacja podopiecznych trenera Bławata (17:9) i kończymy mecz w czterech setach (25:17).

SMS Sparta UJ Kraków 3:1 UKS Gminy Brzeszcze