Drugi mecz i drugie zwycięstwo!

Za nami drugi mecz w II Lidze Małopolskiej Kobiet SMS Sparta UJ Kraków – KS PRĄDNICZANKA Kraków.

Dobre otwarcie spotkania (11:6), widać było dużo pewności w ataku. Duża przewaga utrzymywała się cały czas, w czym pomagał bardzo skuteczny blok (18:9). As serwisowy i mamy (21:10).  As serwisowy kończy pierwszego seta (25:15). Pierwsze prowadzenie gości nastąpiło dopiero w drugim secie (6:7). Bardzo długa akcji kończy się błędem przeciwniczek i to my zapisujemy punkt (11:10). Słabszy fragment gry naszych juniorek i PRĄDNICZANKA uzyskuje większą przewagę (11:16). Naszym dziewczynom nie można odmówić waleczności i po chwili nie brakuje nam wiele do wyrównania (18:20). Udany blok i mamy remis (21:21). Było blisko, ale nie udało się wygrać tego seta (22:25). Trzecią partię dobrze rozpoczynają przeciwniczki (0:2). Udany blok i mamy remis 4:4. Od dłuższego czasu utrzymuje się po naszej stronie niewielka przewaga (14:11).  Potężny atak ze środka i pewnie zmierzamy do końca tego seta (23:17). Nieudany atak przeciwniczek kończy seta (25:17). Na początek dwa asy serwisowe PRĄDNICZANKI (0:2). Dwa skuteczne bloki naszych dziewczyn (7:4). Niesamowita obrona naszych zawodniczek, ale to nie wystarczyło, aby w tej akcji zdobyć punkt (7:7). As serwisowy (9:7). Przy stanie 15:13 przerwa dla KS PRĄDNICZANKA Kraków, bo zaczynamy powoli budować przewagę. As serwisowy (16:13). Udany blok i niewiele brakuje do zakończenia tego spotkania (23:17). Mamy zwycięstwo! (25:18).

SMS SPARTA UJ Kraków 3:1 KS PRĄDNICZANKA Kraków (25:15; 22:25; 25:17; 25:18)