Minisiatkówka

Minisiatkówka to zajęcia dla dzieci z klas 3-6, na których poznają podstawy i szkolą swoje siatkarskie umiejętności. „Zajęcia są bardzo zróżnicowane, zależą od poziomu umiejętności, zaangażowania i chęci dzieciaków. Są momenty, gdy są oni w stu procentach skoncentrowani i gotowi do ćwiczeń, a czasami ciężko im nastawić się na pracę i myślą bardziej o zabawie, wtedy bardzo ważna jest nasza rola jako trenerów, aby połączyć te elementy i zainteresować dzieci”– opowiada trener Konrad Kotlarski.

„Najważniejsze w pracy z dziećmi jest zachęcenie ich do rozwoju, uczenia się, poznawania nowych elementów, do rozwijania swoich umiejętności i żeby się przy tym dobrze bawiły, miło spędzały czas, i chętnie wracały na zajęcia. Im szybciej zaczną tym wcześniej będą mogli posiąść zdolności, które w dalszych krokach będą mogły przynieść jakieś sukcesy i efekty pożądane przez nich samych”– mówi trener Kotlarski.

„Sparta minisiatkówka to dużo pozytywnej energii, siatkówka z elementami zabawy, w dobrym towarzystwie i dobrej atmosferze” – podsumowuje trener.

Nasi podopieczni co roku biorą udział w zawodach Kinder+Sport, na których niejednokrotnie osiągają sukcesy.

Podział kategorii wiekowych:

  • Single – 9 latki
  • Dwójki – 10 latki
  • Trójki – 11 latki
  • Czwórki – 12 latki

Terminy zajęć w zakładce „Trenuj z nami”