Komentarze trenerów po meczu

Trenerski dwugłos po spotkaniu SMS Sparta AGH Kraków – MKS MOSiR Jasło

Bartłomiej Kilar – MKS MOSiR Jasło: Na pewno trudny mecz. W pierwszym secie widać było że zawodnicy oswajali się z halą. Przeciwnik postawił trudne warunki i zasłużenie wygrał. Drugi i trzeci set to już dużo lepsza nasza gra i kontrola na boisku. Czwarta partia bardzo wyrównana, gra na styk. Niepotrzebną nerwowość wprowadzili sędziowie, którzy mylili się w dwie strony. Cieszymy się że udało nam się z zapisać 3 punkty na swoim koncie i zakończyć rok na pozycji lidera.

Kacper Osuch – SMS Sparta AGH Kraków: Gratulacje dla przeciwnika. Z cała pewnością zasłużone 3 punkty. My dziś zagraliśmy słabsze spotkanie niż ostatnio i niestety to było widać. Grając z tak wymagającym rywalem należy grać dobrze w każdym elemencie. My dziś tego nie zrobiliśmy. Nasza gra mocno falowała. Po bardzo dobrym I secie, dwa kolejne dużo słabsze w naszym wykonaniu. Szkoda 4 seta, kiedy mogliśmy odjechać w połowie seta na 4-5 punktów a tego nie zrobiliśmy. Przeciwnik nas dogonił i w tej grze na styk niestety ulegamy. Musimy zapomnieć o tym meczu, wyciągnąć wnioski i jedziemy dalej.