Przegrana w Sędziszowie, pomimo dobrej gry Spartan.

w dniu święta Trzech Króli nasza drużyna juniorów rozegrała spotkanie w II Lidze Piłki Siatkowej Mężczyzn po długiej przerwie.

Mecz rozpoczął się planowo o godzinie 16:00. Spartanie bardzo dobrze zaczęli ten mecz wygrywając w pierwszym secie 25:20. W drugim secie dość długo toczyła się wyrównana walka (7:7; 14:14; 19:19), niestety rywal odskoczył w końcówce seta na dwa punkty, kończąc seta 23:25. W trzecim secie nasi juniorzy od początku musieli gonić wynik, pomimo różnicy jedno punktowej w pierwszej fazie 3 seta, ostatecznie drużyna gospodarzy wygrała tego seta 8 punktową przewagą (17:25). Ostatni set najsłabszy w naszym wykonaniu zakończył się wynikiem 12:25.

Dziękujemy za walkę Spartanom z rywalem, który obecnie zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli!
Pomimo braku naszego kapitana (życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!), juniorzy zagrali dobre zawody.

Już jutro panowie rozegrają kolejny mecz, tym razem jako gospodarze w Małopolskiej Lidze Juniorów o godzinie 11:00 na Osiedlu Teatralnym. Serdecznie zapraszamy do kibicowania !