Awans młodych siatkarzy do ME

W zakończonych 24 listopada Mistrzostwach Europy Wschodniej nasza reprezentacja młodzieżowa (rocznik 2003 i młodsi) zdobyła złoty medal i awansowała do Mistrzostw Europy.

Mamy w tym sukcesie swój drobny udział w osobie naszego środkowego – Konrada Pacholskiego.

O samym turnieju nasz zawodnik mówił tak :
„Każdy mecz międzynarodowy to wyjątkowe doświadczenie, które ciężko opisać. Połączenie dumy, radości i chęci wygrywania w jednym. Jestem szczęśliwy, że kolejny raz dostałem szansę. Udało mi się rozegrać dwa sety, podczas których zaprezentowałem swoje mocne strony. Zarówno trener Bąkiewicz jak i cały sztab na każdym kroku pokazywali maksymalne zaangażowanie i pozytywne podejście do drużyny. Sprawiło to, że w zespole panowała świetna atmosfera, która niewątpliwie była jednym z głównych czynników końcowego sukcesu. ”

Dumni z Konrada, dumni z sukcesów reprezentacji czekamy na kolejne sukcesy.

Zdjęcia: Elżbieta Pacholska