Zakończenie zgrupowania SOS

Zakończyło się zgrupowanie reprezentacji Polski Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Było to szczególne zgrupowanie dla naszego klubu ponieważ brało w nich udział aż trzech trenerów i dwójka zawodników.

Trener Kacper Osuch kontynuował pracę z rocznikiem 2005, który przygotowuje się do imprezy docelowej jaką są mistrzostwa Europy U-17. Przypomnijmy, że w niedawno zakończonych mistrzostwach, nasza reprezentacja z Konradem Pacholskim zdobyła brązowy medal. Obecna drużyna ma w planach przebić osiągnięcie kolegów.

Trener Tomasz Gajewski zajmował się rocznikiem 2006, który będzie stanowić uzupełnienie starszych kolegów. Wśród jej żeńskiego odpowiednika kadry 2007, nasz klub dumnie reprezentowała Maja Mioduchowska.

Współpraca trenera Adama Fedorka oraz Kamila Laszuka podczas klubowego sezonu zaowocowała powołaniem ich obu do drużyny rocznika 2004. Podczas zgrupowania mieli okazję zadebiutować w meczu miedzypanstwowym. Pewnie pokonali reprezentację Białorusi 3:0 i z przymrużeniem oka mogą o sobie mówić „niepokonani na arenie miedzynarodowej”

Wszystkim naszym trenerom oraz zawodnikom składany ogromne gratulacje za to ogromne wyróżnienie oraz życzymy dalszych powołań.

© SMS SPARTA AGH KRAKÓW - - - Polityka prywatności