Jak informuje PZPS dzisiaj odbyły się losowania grup ćwierćfinałowych juniorów i juniorek.
Grupy męskie:
grupa I | grupa II |
Jastrzębski Węgiel | UMKS MOS Wola Warszawa |
KS Wifama Łódź | GKS Stoczniowiec Gdańsk |
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | KS Lechia Tomaszów Mazowiecki |
BKS Chemik Bydgoszcz | SMS Sparta Kraków |
KS Stocznia Darłowo | BAS Białystok |
UKS MKS MDK Warszawa | UKS Absolwent Sport Club Olsztyn |
grupa III | grupa IV |
MKS Bzura Ozorków | MKS V LO Rzeszów |
KS Gwardia Wrocław | UKS SMS Joker Piła |
UKS Szamotulanin Szamotuły | UKS Strzelce Opolskie |
AZS UWM Olsztyn | UKS SMS Police |
MKS Andrychów | KS Metro Warszawa |
vacat | UKS Hutnik Wanda Kraków |
grupa V | grupa VI |
Trefl Gdańsk | AZS PWSZ Nysa |
SMS MLKS Foto Ola Ostróda | vacat |
RCS Czarni Radom | Hermapol Norwid Częstochowa |
MKS Kraśnik | SUKSS Suwałki |
Eco-Team AZS 2020 Częstochowa | TSV Sanok |
JKS Spartakus Jawor | KS Bielawianka Bester Bielawa |
grupa VII | grupa VIII |
TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych | Enea Energetyk Poznań |
MMKS Kędzierzyn-Koźle | NTS Trójka Nakło |
KS Błękitni Ropczyce | EKS Skra Bełchatów |
STS Olimpia Sulęcin | SMS Wybicki Kielce |
UKS Serbinów Biała Podlaska | UKS 13 LO Zielona Góra |
vacat | Karpaty MOSiR Krosno |
Nasi juniorzy trafili do trudnej grupy II i zagrają swój ćwierćfinał w stolicy.
Turniej zostanie rozegrany w dniach 20-23 lutego 2020r.
Do fazy półfinałowej awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.
Grupy żeńskie:
grupa I | grupa II |
Elite Volley Kraków | #Volley Wrocław |
ABIS SP 64 Budowlani Łódź | UKS Ares Nowa Sól |
UKS Szamotulanin Szamotuły | vacat |
MKS Łańcut | LTS Legionovia Legionowo |
NTSK Nysa | MKS V LO Developres Rzeszów |
UKS Dębowiec | KPKS Halemba Ruda Śląska |
grupa III | grupa IV |
TPS Lublin | UKS SMS Police |
UKS Setbol Oświęcim | BKS Stal Bielsko-Biała |
UKS Atena Warszawa | UKS SMS Stal Mielec |
MKS Dąbrowa Górnicza | Łaskovia Łask |
vacat | MUKS Sparta Warszawa |
UKS Lubań | SPS Zbąszynek |
grupa V | grupa Vi |
UKS 13 LO Zielona Góra | vacat |
vacat | vacat |
UKS ZSMS Poznań | UMKS MOS Wola Warszawa |
UKS Chemik SMS Olsztyn | GKS Wieżyca 2011 Stężyca |
KS SMS AZS AWF Wrocław | SKS Szóstka TPS Biała Podlaska |
TS Stal Śrubiarnia Żywiec | ŁKS SŻ Łódź |
grupa VII | grupa VIII |
ECO AZS Uni Opole | SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
SMS MLKS Foto Ola Ostróda | UKS Gdyńska Akademia Siatkówki |
APS Rumia | GTS Plas Gryfice |
Energa MKS SMS Kalisz | KS Pałac Bydgoszcz |
MKS Koszalin | Enea Energetyk Poznań |
UKS Jagiellończyk Biała Podlaska | SMS Solna Wieliczka |